Să o iau de la capăt sau nu… asta e întrebarea…

Forumuri Suport modele videochat Să o iau de la capăt sau nu… asta e întrebarea…

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Oh, nu, nu o altă postare MFC… scuze fetelor

    Sunt complet nou la ACF, așa că salutare tuturor! Sunt Poppy, sunt model full time de peste 4 ani, mai ales glamour. O prietenă de-a mea și-a crescut veniturile la MFC și după ce am văzut Elite precum Ginny, Kickaz, KitKat, am fost atât de încântată să mă alătur! Mi-a plăcut cum au funcționat și da, văzând toate acele chips-uri rulând, a făcut-o și mai captivantă.

    Din păcate, singurul meu tată s-a îmbolnăvit și, fără să par trist, m-a afectat foarte mult. Dintr-o dată, salariul meu de model nu a putut face față cererii facturilor mele și a tatălui meu. Așa că camera mi s-a părut o treabă excelentă. De asemenea, îmi place să joc, să vorbesc și să fac spectacole de jocuri (întotdeauna m-am considerat următoarea gazdă a Roata Norocului… ha!)

    Așa că acum 2 luni am fugit, am cumpărat o cameră, un laptop nou, am creat un profil MFC și m-am conectat în noaptea aceea… ei bine, prima mea noapte a fost tragică… am aflat că wifi-ul meu nu ajungea în camera mea și oprit. (Părea în regulă când navigam). Locuiesc intr-un apartament vechi cu pereti de beton!!
    MFC a încetat să funcționeze timp de 30 de minute, apoi am făcut o emisiune de 1000 de esperma crezând că „o câștigam”… OMG OMG…

    Mai rău de când refuzam PVTS, deoarece aveam peste 200 de oameni în camera mea… de ce, de ce :'(

    În ciuda acestui fapt, am obținut un scor de 1200 de camere, iar în noaptea următoare am câștigat 150 de dolari, iar scorul de cameră a urcat la 1500! Ura! Apoi tatăl meu s-a îmbolnăvit și mai tare și am părăsit MFC pentru un total de 5 zile… mare greșeală…

    Nu știam despre cercetările mele la fel cum nu știam că am… Nu aveam internetul potrivit, camera foto, videoclipurile de vândut, jocurile de oferit și simt că am încurcat noul meu statutul de fată… așa că mi-aș fi dorit să fi luat acele PVTS pentru a ajunge acolo…

    Nu mă înțelege greșit, am un scor de cameră de aproximativ 1395, dar în ceea ce privește banii… în jur de 40 USD pe noapte (28 GBP ca în Marea Britanie). Am vreo 30/50 de oameni, dar să-i faci să vorbească, să nu mai vorbim de bacșiș, este o luptă dificilă. Mi-a crescut veniturile, dar am simțit că aș fi putut face mult mai bine profitând de noul statut de cam girl…

    Am contactat-o ​​pe Ginny care mi-a dat niște sfaturi grozave (doamnă drăguță!), dar odată cu alăturarea ei acum 4 ani, simt că am avut un avans…

    Acum am o cameră mai bună, internet, videoclipuri de vândut și încredere că merită să șterg contul și să o iau de la capăt pentru a profita la maximum de noul statut de fată cu cameră… o fată a făcut asta și are o cameră de 10k și face în jur de 1200 USD pe săptămână? Îmi pot schimba numele foarte ușor pentru a depăși „nu pot avea același nume”. Pot folosi același e-mail sau trebuie să fie unul diferit?

    Sau ar trebui să rămân cu el? – Nu mă aștept să fiu un succes peste noapte după 2 luni, dar cu siguranță 5-40 USD pe noapte ar putea fi mai bine lol…

    Îmi pare rău pentru digresiune, mulțumesc tuturor pentru citire… toți parți o grămadă drăguță și este plăcut să vedeți un loc pe forum pentru modele de camere cu opinii imparțiale.

    Mulțumiri!

    mac x.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php