Puțin ajutor pentru a înțelege asta

Forumuri Suport modele videochat Puțin ajutor pentru a înțelege asta

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Bună, ăsta este primul meu post și scriu aici pentru a susţine pe cineva să înceapă cu camerele.
    Aceasta este întrebarea mea despre care toată lumea vorbește despre scorul camerei în mfc, dar acest lucru ne-a speriat in ce perioada vine vorba de crearea unui profil mfc pentru cameră. Nu vreau să mă loghez și să pierd acele ore de notă „model nou” despre care toată lumea le comunica că sunt atât de importante. Cele mai multe link-uri pentru a înțelege acest sistem sunt în secțiunea numai modele pe care nu o accesa și este în lege, dar am necesitate de o înțelegere mai clară a ceea ce nu trebuie să fac. Trebuie să fii în streaming pentru a folosi acele ore sau tocmai să te conectezi?

    Înscris și ca model pe chaturbate încât toată lumea comunica că e mai just să începi de acolo și să te obișnuiești mai întâi cu toate astea și după aceea să treci la mfc. Am observat că au cerut actul de identitate și punct, nicio informație de cont bancar pentru depozite și nici un Ssn pentru impozite sau corespondență 1099. Îmi lipsește ceva?

    Apreciez orice sprijin!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php