Protejarea intimității tale

Forumuri Suport modele videochat Protejarea intimității tale

Participant
    RO

Buna! Mă bucur să vă cunosc pe toți! Sunt foarte, foarte nou. M-am înscris recent la Streammate după ce am făcut multe cercetări și am decis că este cel mai potrivit loc de a începe pentru începători!

Nu am făcut încă o show, în principal încât am lectură multe informații și unele povești în special m-au speriat…

Sunt îngrijorat că cineva îmi va descoperi identitatea în viața reală și mă va audia sau îmi va descoperi adresa și o va folosi pentru a mă descoperi sau a mă răni. >_<); Știu că probabil că acest lucru se întâmplă foarte rar, dar vreau să-mi acopăr toate bazele! M-am asigurat că folosesc un alias, o adresă de diferită (cu excepția tranzacțiilor comerciale cu streammate), folosesc parole unice și nu postez fotografii cu mine pe care le-aș putea descoperi postate oriunde în alt loc online. Există și alte pericole de care ar trebui să fiu conștient? Există ceva ce instala în browserul meu pentru a împiedica oamenii să-mi pirateze contul sau să-mi afle IP-ul? Vă mulțumesc foarte mult pentru timpul acordat citirii întrebării mele!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.