Programul de asistenta medicala/stomatologica fiind model cam

Forumuri General Videochat Programul de asistenta medicala/stomatologica fiind model cam

Participant
    RO

În prezent îmi îndeplinesc condițiile necesare pentru a intra în programul de igienă dentară nu în februarie, ci în curând. Am urmat 2 cursuri in acest semestru. bio și matematică. A fost multă treabă în timp ce încercam să fii în concordanță cu camerele și să fii mamă. Mi-e teamă că e prea mult. Îmi pasă de camere și de scorul camerei mele. Momentan sunt la 2000 camscore. Sunt o cameră în timpul zilei, circa 3 zile pe săptămână, 5 ore pe zi, în timp ce fiul meu este la grădiniță. Merg si ziua la scoala in zilele in care nu fac camere sau le fac tocmai 2 ore cand ajung home de la ora. Ar fi dăunător pentru mine să încep programul full-time, care este tocmai ziua, să încep să fac camere noaptea? Simt că camerele de noapte și de zi sunt foarte diferite și, de obicei, sunt foarte obosită după ce mi-am culcat fiul. Aşadar întrebarea mea este: vreunul dintre voi, foștii sau actuali modele, a finalizat un program de facultate de 2 ani cu normă întreagă închegat de sănătate, asistență medicală sau igiena dentară și a avut victorie la camera și la școală? tocmai mă face nerăbdător să mă gândesc să echilibrez totul.

Mulțumesc preliminar. Sper să primi niște sfaturi bune și să întâlnesc și alte modele de webcam care sunt în îngrijire sau stomatologie sau au terminat.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.