Program limitat al camerei?

Forumuri Suport modele videochat Program limitat al camerei?

Participant
    RO

Bună tuturor, aceasta va fi de fapt o întrebare în două direcții, dar voi se osteni să păstrez divagarea la minimum. Aşadar, iată afacerea: în prezent locuiesc acasă cu familia mea și sunt într-o situație de găină și ouă. Nu am venituri pentru a mă muta azi, dar am necesitate mai de multe ori de mai multă intimitate și spațiu pentru cameră pentru a câștiga acel venit. Membrii familiei mele sunt persoane de locuinţă, așa că tind să fie apropiați și azi am tocmai două zile pe săptămână în care sunt mereu plecați pentru o anumită perioadă de timp. Plănuiam să înregistrez tocmai acele două zile pe săptămână, dar am văzut și sfaturi care spun că modelele mai noi ar trebui să încerce să o facă în oricare zi/aproximativ în oricare zi la aceeași oră. Întrebarea mea este, ar trebui să folosesc cele două zile pe săptămână pe care le am pentru a se osteni să-mi construiesc prezența? Sau ar trebui să aștept până in ce perioada am propriul meu spațiu (s-ar putea să am o remediere pentru asta în câteva săptămâni, așa că nu ar fi o așteptare prea lungă) și se deplasa mai de multe ori să folosesc restul „noului meu model” ? ore?

A doua adaos a acestei interogari este, câte modele fac spectacole după-amiaza? Poate cineva care are de obicei sesiuni decent de profitabile? Din păcate, am experimentat un spectacol de noapte târziu și am fost prea paranoic să vorbesc prea tare și să trezesc pe cineva care nu putea fi eu însumi și nu avem nimic ca un subsol terminat în care să mă tăinui, așa că just. azi singurele mele opțiuni sunt spectacolele de dimineață/după-amiază.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.