Probleme pentru a reveni la „normal” după transferul Streamate

Forumuri Suport modele videochat Probleme pentru a reveni la „normal” după transferul Streamate

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Sincer, îmi place foarte mult streamate-ul și apreciez tot ceea ce fac modelele Boleyn pentru fetele lor. Dintre toate site-urile de camere pe care le-am experimentat, streamate este locul unde m-am simțit cel mai confortabil. Cu toate acestea, am avut multe probleme cu ei în ultima moment. Este un pic descurajantă și mi-a lezat motivația. Recunosc că poate am omis ceva clar, deși nu s-a spus nimic din partea mea.

    M-am înscris inițial la streamate prin modelele Boleyn, dar nu am primit niciodată o plată zilnică. Nu a existat un răspuns cert cu privire la motivul pentru care s-a întâmplat acest lucru și au fost multe dus-întors, așa că am decis să transfer, în ciuda faptului că mi-am pierdut ratingul de 5 stele și capacitatea de a face spectacole de aur. Fanii mei nu s-au transferat cu mine, a trebuit să cer asta și nu am fost întocmai plătit zilnic. Sunt de învoială să aștept o zi sau două, deoarece este încă mai ușor pentru mine decât plata săptămânală inițială, dar sunt destul de confuz. Mi-am pierdut toate etichetele și simt că trebuie să încep de la zero fără niciun motiv părelnic. Iată noul meu streamate.

    Are cineva un pont? Ați avut experiențe similare cu site-urile de camere și, deşi da, ce ați făcut?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php