Probleme exuberante.

Forumuri General Videochat Probleme exuberante.

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Se pare că am probleme cu exuberantul meu. Am folosit Camsoda pentru a realiza adepți. Au insistat să comand un exuberant. Ți-am urmat instrucțiunile pe toate cele nouă, dar funcționează literalmente tocmai deşi o supraveghere a sugestiei tale vine de la moderatorul site-ului tău. Au refuzat să asculte in ce perioada tot spun că nu funcționează pentru utilizatori sau pentru ei cu monede individuale. În schimb, ei tocmai testează controlul și literalmente funcționează tocmai pentru ei. La început m-am gândit că poate făceam ceva greșit, dar am urmat instrucțiunile lui și nenorocitul de lucru nu a funcționat niciodată pe site-ul lor o dată. M-am conectat la un alt site la care am intrare și a funcționat just. Înseamnă că este probabil o problemă cu site-ul? Anume întocmai pare să mă oblige să plec deşi transmit cu el prin site-ul lui. Sprijinul tău este întemeiat și inutil. Au un volum de telefon etichetat model de asistență, dar niciun model de asistență nu răspunde cu real. Trebuie să schimb locul și să-mi reconstruiesc publicul, ceea ce urăsc să fac. Deşi există ceva bizar aici sau este într-adevăr asemenea de dezgustător pe cât spun toate recenziile? De deopotrivă, cineva consideră că este foarte aproximativ de a fi dureros? Este, de deopotrivă, mult mai mare decât dimensiunea de pe site-ul dvs. despre care am trimis prin . Aș atașa un videoclip pe care a trebuit să îl fac pentru a demonstra că nu funcționează.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php