Probleme de personalizare a profilului.

Forumuri General Videochat Probleme de personalizare a profilului.

Participant
    RO

Voi! Am experimentat să-mi personalizez profilul MFC TOATA ZIUA și încă este o nebunie! Încerc să îmi dau seama să postez o diagramă pe care o fac, care are meniul meu de sugestii etc. în secțiunea despre mine, așa că cel puțin arată ca ceva proiectat, dar nu să-mi dau seama . De fapt, am fost la școala de design grafic, dar am eșuat întreg la HTML. Sunt un actor și proiecta, pur și simplu nu codifica rahat (hei, știu că punctele mele forte și codificarea nu sunt vreunul dintre ele). Mi-am încărcat graficul de testare pe imgur, site-ul mi-a trimis un link. Am experimentat să-l adaug la secțiunea despre mine și NIMIC nu apare. Practic nu știu nimic. Sunt la asta de vreo 5 ore azi și nu am ajuns NICINDE. Sunt atât de frustrat să spun cel puțin. Ma poate sprijini cineva? Am experimentat să găsesc tutoriale online fără victorie. Sunt tocmai eu sau este întocmai chinuitor? SCUPORT Deşi cineva calificat mă poate sprijini cu personalizarea de bază a profilului, îi voi oferi vreunul dintre videoclipurile mele MFC Share la alegere. Te rog ajuta-ma!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.