Probleme cu Payoneer

Forumuri Suport modele videochat Probleme cu Payoneer

Participant
    RO

Aveți probleme de plată și vă întreb deşi cineva poate oferi sfaturi. Am solicitat să încep să primesc plățile mele MFC prin Payoneer la începutul lunii, totuși, inițial, le-a luat o săptămână să mă contacteze și mi-au răspuns tocmai in ce perioada am trimis un prin care am solicitat o actualizare. Mi-au cerut să văd dovada identității mele, așa că am trimis câteva. Din nou, nu mi-au răspuns, așa că am trimis din nou un pentru a ruga o actualizare. De data aceasta au spus că fotografiile mele de identitate nu fi citite (deși le-am folosit pe aceleași pentru MFC și atunci erau în lege), așa că am trimis fotografii noi. După aceea, m-au contactat pentru a-mi comunica că, deoarece datele bancare pe care le-am trimis erau din contul bancar al altcuiva, va trebui să completez un alt formular, ceea ce era total bizar deoarece contul meu bancar este cu siguranță pe numele meu! După aceea am întrebat deşi îmi răspica acest , deoarece cererea nu are substrat pentru mine. Ăsta a fost azi o săptămână și nu am primit un răspuns la asta sau la e-mailul meu de urmărire. Ziua de plată a MFC a fost a 16-a, pe care, clar, am ratat-o ​​din provoca tuturor acestor lucruri (nu este ideală pentru Crăciun, am fost sincer încrezător că această plată va stop) și întocmai nu știu ce altceva să fac, deoarece primesc nimic Cu e-mailuri și fiind în Marea Britanie, nu am multe alte opțiuni pentru a plăti pentru MFC, în afară de a aștepta până am 1000 de lire sterline pentru un transfer bancar direct, ceea ce sincer ar dura o veșnicie, hahaha!
    Are cineva vreun sfat?!
    mulțumesc

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.