Primele voastre zile la videochat?

Forumuri General Videochat Primele voastre zile la videochat?

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna, Cum a fost pentru voi primele zile de videochat atunci cand a-ti luat decizia de a lucra in acest domeniu ca model de videochat? Prima zi din viata mea la videochat a fost putin complicata,find la inceput nu stiam cum sa reactionez si ce fel de atitudine sa am.In prima saptamna faceam in jur de 100 dolari pe zi,nu stiu daca acea suma era mult sau putin avand in vedere ca eram un model incepator. Stiu ca incercam sa la raspund tuturor membrilor la toate intrebarile pe care le puneau si erau foarte multe. Veneam tot timpul cu ceva nou schimbam foarte des lenjeria, diferite accesori iar apoi am remarcat faptul ca,castigurile mele cresteau semnificativ.

    0
    0
Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Videochatul a fost primul si singurul job din viata mea pana in acest moment. La inceput cand am inceput sa lucrez in acest domeniu nu avem nicidecum vreo idee cum functioneaza lucrurile in acest domeniu. Eram o fire foarte timida si nu aveam deloc incredere in mine,norocul meu a fost ca stiam sa vorbesc limba engleza si sa pot conversa cu membri, dar asta sa intamplat acum foarte mult timp cred ca 6 ani. Cel mai fericit lucru este ca videochatul ma ajutat sa evoluiez foarte mult,daca la inceput eram o fire timida acum sunt exact contrariul am foarte mare incredere in mine,stiu ce trebuie facut pentru a avea succes si pentru a deveni un model de top. Nu as schimba acest job niciodata pentru ca sunt foarte multumita din punct de vedere financiar pentru ca se catiga foarte multi bani dar si pentru faptul ca,m-a ajutat sa devin o alta persoana.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Videochatul a fost primul si singurul job din viata mea pana in acest moment. La inceput cand am inceput sa lucrez in acest domeniu nu avem nicidecum vreo idee cum functioneaza lucrurile in acest domeniu. Eram o fire foarte timida si nu aveam deloc incredere in mine,norocul meu a fost ca stiam sa vorbesc limba engleza si sa pot conversa cu membri, dar asta sa intamplat acum foarte mult timp cred ca 6 ani. Cel mai fericit lucru este ca videochatul ma ajutat sa evoluiez foarte mult,daca la inceput eram o fire timida acum sunt exact contrariul am foarte mare incredere in mine,stiu ce trebuie facut pentru a avea succes si pentru a deveni un model de top. Nu as schimba acest job niciodata pentru ca sunt foarte multumita din punct de vedere financiar pentru ca se catiga foarte multi bani dar si pentru faptul ca,m-a ajutat sa devin o alta persoana.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Videochatul a fost primul si singurul job din viata mea pana in acest moment. La inceput cand am inceput sa lucrez in acest sector nu avem nicidecum vreo idee functioneaza lucrurile in acest sector. Eram o fire foarte timida si nu aveam incredere in mine,norocul meu a fost ca stiam sa vorbesc limba engleza si sa conversa cu membri, dar asta sa intamplat azi foarte mult timp cred ca 6 ani. Cel mai fericit lucru este ca videochatul ma ajutat sa evoluiez foarte mult,daca la inceput eram o fire timida azi sunt autentic contrariul am foarte mare incredere in mine,stiu ce trebuie facut pentru a deţine victorie si pentru a deveni un model de top. Nu as schimba acest job niciodata pentru ca sunt foarte multumita din punct de vedere financiar pentru ca se catiga foarte multi money dar si pentru faptul ca,m-a ajutat sa devin o alta persoana.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Videochatul a fost primul si singurul job din viata mea pana in acest moment. La inceput cand am inceput sa lucrez in acest domeniu nu avem nicidecum vreo idee cum functioneaza lucrurile in acest domeniu. Eram o fire foarte timida si nu aveam deloc incredere in mine,norocul meu a fost ca stiam sa vorbesc limba engleza si sa pot conversa cu membri, dar asta sa intamplat acum foarte mult timp cred ca 6 ani. Cel mai fericit lucru este ca videochatul ma ajutat sa evoluiez foarte mult,daca la inceput eram o fire timida acum sunt exact contrariul am foarte mare incredere in mine,stiu ce trebuie facut pentru a avea succes si pentru a deveni un model de top. Nu as schimba acest job niciodata pentru ca sunt foarte multumita din punct de vedere financiar pentru ca se catiga foarte multi bani dar si pentru faptul ca,m-a ajutat sa devin o alta persoana.

    0
    0
Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php