Primeam sfaturi, dar scorul camerei mele a scăzut… de ce?

Forumuri Suport modele videochat Primeam sfaturi, dar scorul camerei mele a scăzut… de ce?

Participant
    RO

Așa că azi a fost a treia zi de transmisie pe MFC. Prima zi în care am transmis (luni) am stat circa 2 ore și am câștigat 4500 de jetoane, scorul meu a crescut de la 1000 la 1700. Următorul stream (miercuri) am stat o oră, dar am câștigat tocmai 800 de jetoane așa că am coborât încât am Nu am vrut să-mi stric scorul camerei, scorul meu a urcat la 1800, dar azi am fost la al treilea flux timp de o oră și jumătate și am făcut 2700 de jetoane, totuși am văzut că scorul meu a scăzut. A coborât la circa 1750. Nu înțeleg de ce s-ar fi scăzut in ce perioada făcea mai multe jetoane decât fluxul precedent (in ce perioada creștea) a revenit până la 2080, dar de ce ar fi scăzut în primul loc. Mă străduiesc din chinuitor să-mi mențin un punctaj ridicat, aşa încât, întocmai și atunci in ce perioada statutul meu de noul model se termină, să mai deţine oameni în camera mea, dar nu face asta deşi scorul meu scade fără niciun motiv.

http://profiles.myfreecams.com/CutieHasBooty Aici este profilul meu deşi asta ajută

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.