Prietena mea și-ar dori să fie model cam.

Forumuri Suport modele videochat Prietena mea și-ar dori să fie model cam.

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salutare fetelor, sper ca ma puteti susţine cu un sfat. Am cateva intrebari daca e ok?

    În principiu, nu am nicio problemă cu ea să o facă. dar am si eu o intrebare sau doua pentru mine!

    1- Este probabil ca acest lucru să ne afecteze relația?
    2- Va trebui să cumpere o mare varietate de vibratoare sau ceva de genul ăsta și să le poarte toată ziua și, ca urmare, să nu aibă ospăţ să facă cu mine in ce perioada stop acasă?

    1- Deşi modelează, care sunt implicațiile pentru viitoarea ei profesiune?
    2- Lucrez în servicii financiare, există implicații pentru cariera mea?
    3- Înțeleg că oamenii care vă înregistrează programele fi o problemă? Este real?
    4- Ce site-uri sunt cele mai bune pentru ea să modeleze? (anume plătiți cel mai potrivit și oferiți cea mai bună protecție?)
    5- Citind toate răspunsurile tale, deşi tot vrea să facă asta, există vreun sfat care să o ajute să devină un model potrivit?
    6- Vă puteți configura ca o combinaţie privată, aşa încât site-ul de camere să vă plătească afacerea și să vă protejeze aşa orice alte opțiuni de profesiune pe care doriți să le luați în considerare în curând?
    7- Cât câștigă o femeie săracă/medie/cea mai bună cu camera într-o săptămână/lună?

    Mulțumesc preliminar.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php