Practic, sunt gata să transmit în flux… doar că se pare că sunt blocat la pasul 1… numele meu…

Forumuri Suport modele videochat Practic, sunt gata să transmit în flux… doar că se pare că sunt blocat la pasul 1… numele meu…

Participant
    RO

Așa că m-am gândit la cameră ani de zile. In sfarsit am luat decizia. Am făcut o tonă metrică de cercetări. Am economisit niște money, am mai împrumutat și am primit tot ce aveam necesitate… lumini, aparat foto, totul pentru a face un decor atractiv, lucrările…

Sunt aproximativ pregătit să transmit în flux, de îndată ce îmi pun twitter/snapchat/tumblr-ul în funcțiune…

Tocmai că nu mă decide asupra unui nume al naibii…

Așa că plănuisem să-l folosesc pe Alexis, mi se pare puțin poetic, deoarece era primul nume pe care l-am considerat in ce perioada îmi schimbam numele, iar Gray este numele de familie al personajului principal din cartea pe care o scriu de circa un milion. ani. Probabil că mi-ar comunica Lexi și simt că Lexi Gray sună just și este și simplu. Simt că este destul de simplu de reținut, dar s-ar putea să nu fie foarte memorabil. Cu toate acestea, am primit păreri mixte de la oameni despre asta și, deși nimeni nu m-a întrebat ce URĂȘTE, nici nu a impresionat pe nimeni… și este vorba despre singurul lucru despre acest subiect pe care întocmai nu îl schimba o dată. Sunt un fapt și cu cât mă gândesc mai mult la asta, cu atât mă simt mai nesigur.

Întocmai vreau să mă asigur că am înțeles just această adaos. Aşadar… pareri sincere? Vreau să știu ce cred oamenii cu real despre asta. Îmi place, dar asta nu înseamnă că nimănui nu-i place. Așa că vă rog să fiți sincer cu mine, întocmai nu mă da înapoi odată ce iau decizia…

Va multumesc tuturor
    -Lexi (poate… = P)

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.