Poze nud sau elegante?

Forumuri General Videochat Poze nud sau elegante?

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna. Care sun cele mai indicate poze pentru site-urile de videochat? Cele nud sau cele elegante? Pozele pe care eu le-am raspandit pe site-uri sunt elegante in stil glamor mi se par mai serioase si decente,poze nud nu am pus pentru ca sunt puin mai timida si mi se par vulgare. Dar daca este nevoie si si atrag mai tare voi pune. Voi ce credeti este nevoie sa merg si pe acest stil de poze nud sau sa continui pe cele glamour?

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Eu sunt de parere sa mergi incontinuare pe acelasi stil adica cel elegant. Nu este obligatoriu sa folosesti peze nud pe nici un fel de site de videochat este alegerea ta si poti pune orice fel de poze doresti. Daca te razgandesti si vrei sa incerci si pozele nud trebuie sa ai grija pe ce fel de site le folosesti,pentru ca nu toate accepta nud cum este Jasmine de exemplu. Eu tot pe cele elegante le folosesc pentru ca nu imi place sa arat totul di poze,imi place sa dau dovada de putin mister.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Eu sunt de parere sa mergi incontinuare pe acelasi stil adica cel elegant. Nu este obligatoriu sa folosesti peze nud pe nici un fel de site de videochat este alegerea ta si poti pune orice fel de poze doresti. Daca te razgandesti si vrei sa incerci si pozele nud trebuie sa ai grija pe ce fel de site le folosesti,pentru ca nu toate accepta nud cum este Jasmine de exemplu. Eu tot pe cele elegante le folosesc pentru ca nu imi place sa arat totul di poze,imi place sa dau dovada de putin mister.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Eu sunt de parere sa mergi incontinuare pe acelasi stil adica cel elegant. Nu este obligatoriu sa folosesti peze nud pe nici un soi de site de videochat este alegerea ta si poti pune orice soi de poze doresti. Daca te razgandesti si vrei sa incerci si pozele nud trebuie sa ai grija pe ce soi de site le folosesti,pentru ca nu toate primi nud este Jasmine de pildă. Eu tot pe cele elegante le folosesc pentru ca nu imi place sa arat totul di poze,imi place sa dau dovada de putin secret.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php