PM: dacă este indisciplinat ca spectator, îl enervează pe model?

Forumuri General Videochat PM: dacă este indisciplinat ca spectator, îl enervează pe model?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    PM în MFC și CB: deşi eu, ca spectator, îl ignor, se enervează modelul? Încă dau bacșiș etc, dar nu mă voi conecta =) Am intrat în prea multe PM și, în timp ce conexiunea la model este bună, sunt sigur că toate postările de tatuaje din spate de aici au început cu PM și ar putea crește de acolo. =) Cei care au prea multe PM – azi fac un chat public și comentează rar de ce nu răspund la PM dar nu răspund =) Nu spun nimic greșit cu PM – sunt sigur că mărește bacșișurile. Mi-am schimbat întocmai numele de utilizator pentru a fi tocmai albastru deschis pe CB, sperând că nu sunt atât de multe PM-uri, dar întocmai și acea culoare le primește =) Pentru mine, sunt acolo să urmăresc emisiunea și întocmai și după ce am primit bacșiș deşi am ignorat primul PM, altul va . urma – din nou ignorat. Ai putea scrie ceva de genul atât de în public chat după sfat etc. Până azi, un singur model m-a criticat – ea a spus ceva de genul – vei vorbi de data asta sau nu? Din nou, l-am ignorat, nu m-au lovit cu piciorul, așa că cred că totul este just, dar?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php