Plățile au fost reținute în perioada 2 noiembrie – 13 noiembrie și niciun răspuns din partea asistenței, vă rog să mă ajutați @punker barbie

Forumuri Lista Camsite Videochat Chaturbate Forum Plățile au fost reținute în perioada 2 noiembrie – 13 noiembrie și niciun răspuns din partea asistenței, vă rog să mă ajutați @punker barbie

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Bună ziua @punker barbie: Mă rog și sper că mă puteți susţine să rezolv o problemă cu reținerea plăților de înspre CB, plățile mi-au fost reținute pentru contul brayan_brayan222 și mi-au spus să verific contul, că ID-ul meu de supraveghere și au fost aprobate formulare model de învoială, nu stiu de ce mi-au cerut sa ma verific din nou, asa este indicat in email de la suportul CB, am retrimis atat formularul model de învoială cat si fotografiile de supraveghere de identificare. Numărul biletului emis 18522005 In ce perioada am experimentat din nou să verific contul, mi s-a refuzat pașaportul deoarece ID-ul este deja verificat în cont, am trimis un la temei și le-am spus că am făcut deja tot ce este indicat în e-mailul lor, din data de 4 noiembrie. pana azi. Este 13 noiembrie, nu am primit niciun răspuns de la asistență, iar plățile ar trebui trimise înainte de 7 conform site-ului. Acest lucru este incredibil de stresant încât încă am necesitate de banii de la retragerea mea din 31 octombrie, am muncit din chinuitor în oricare zi pentru asta, sunt foarte stresat, nu știu ce să fac deoarece suportul CB nu îmi răspunde, așa că întocmai Nu știu calea de urmat, asta se transformă într-un coșmar, deşi aș putea obține sprijin, v-aș fi veșnic recunoscător, vă rog să mă ajutați ca să îmi primi plățile, vă rog.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php