Plată în afara locației

Forumuri Suport modele videochat Plată în afara locației

Participant
    RO

Un model pe care l-am vizitat regulat de ani de zile are ziua viitoare luna viitoare.
    În trecut, el organizează de obicei un spectacol mare de petrecere, care este foarte distractiv, iar majoritatea obișnuiților bacșișuri mult mai mult decât de obicei.
    Recent, m-a întrebat în afara locației deşi aș reţine în considerare o plată în afara locului pentru orice s-ar putea întâmpla sub calup de jetoane cu acea ocazie.
    Înțeleg de ce ai pretinde asta, deoarece economisești pentru a face o schimbare în profesiune.
    Dar i-am spus că mai degrabă aș continua să folosesc plățile cu token ale site-ului, din diverse motive.
    Și ar fi bizar pentru mine să merg și să mă bucur de spectacolul lui aniversar fără să dau bacșiș, ca de obicei.

Azi mă simt în conflict. Vă susțin și vă încurajez economiile și planurile de viitor, dar (pentru noi doi) vreau ca ăsta să rămână un învoială de afaceri în termenii site-ului.
    Dar deşi m-ai întrebat, aproximativ sigur i-ai întrebat pe toți obișnuiții tăi. Deşi cineva menționează acest lucru într-un mesaj public sau într-un chat public, cred că l-ar putea interzice…
    Pe lângă faptul că refuz amabil, ar trebui să-i spun că este o idee foarte proastă să încurajez pe altcineva să facă asta?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.