Plan de afaceri pentru modelul camerei – Începeți cu site-ul camerei și apoi…

Forumuri General Videochat Plan de afaceri pentru modelul camerei – Începeți cu site-ul camerei și apoi…

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Mă uit la spectacole de camere – există o varietate, așa că există ceva pentru toată lumea. Sunt tocmai un spectator, dar sunt un persoană de afaceri, așa că citeam despre niște planuri de afaceri pentru modele de cameră. In ce perioada citesc, site-urile cu camere tind să câștige jumătate din money, asta este o scăzământ mare. DAR mă întreb deşi modelele îl văd ca pe un sistem lead – clientul începe de acolo – câștigă niște $$$ – după aceea se deplasa la Whatsapp sau Skype și după aceea tocmai la fani etc. Și cu orice proiect de marketing și de afaceri, este întotdeauna balenele. Ar trebui să aveți întotdeauna cel mai prețios pachet sau opțiune, deoarece există întotdeauna 1 sau 2 din 100 care merg întotdeauna mari. Și ar trebui să mă gândesc că deşi ai face tocmai camerele și twitterul nu ar funcționa și tocmai fanii și whatsapp-ul etc., atunci nu ai face ce ai putea și ar trebui. Cea mai bună adaos este că aceasta nu este tocmai o funcţie la 20 de ani; Deşi ai început adolescent, poți face asta ani și ani și ani deşi o faci just. Există o mulțime de exemple de aceia care înțeleg just și bancar, asta e sigur. A, și deşi site-ul de camere ia jumătate, trebuie să plătești și deşi folosești un , nu? Cred că am lectură încă 25 până la 30%? Aşadar, deşi nu există , jetonul meu de 1.000 este de tocmai 50 USD pentru un model și deşi folosesc un vor primi tocmai 25 USD sau 20 USD din cei 100 USD?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php