Pierderea audio în mod privat – CB / SM

Forumuri Suport modele videochat Pierderea audio în mod privat – CB / SM

Participant
    RO

Am început să am această problemă în care îmi pierd sunetul la caz în timp ce înregistrez pe CB. S-a întâmplat azi de îndată ce am intrat într-un privat, dar după aceea nu a mai revenit odată ce am părăsit privatul (deși nu este întotdeauna declanșat de un privat, rar se întâmplă pur și simplu). Aceasta nu a fost niciodată o problemă pentru mine pe CB, dar am început splitcam cu Streamate azi o săptămână și jumătate și a fost o problemă pentru mine de atunci. Mi se întâmplă ocazional și pe Streamate, dar mai rar și tocmai in ce perioada intru în privat. Sunt confuz încât folosesc camere web diferite pentru site-uri diferite: c920-ul meu pentru SM cu SMConnect și vechiul meu C525 cu splitcam pentru Chaturbate.

Până săptămâna trecută, mă despărțeam de strichat și Chaturbate, folosind splitcam și C920-ul meu și nu am avut niciodată această problemă. Așa că mă întreb deşi poate are vreo legătură cu utilizarea a două camere web în același timp. Dar asta e tocmai o presupunere aleatorie, întocmai nu am idee. Deşi cineva are idee ce se întâmplă, ar fi extraordinar!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.