pastra succesul pe o perioada nedeterminata?

Forumuri General Videochat pastra succesul pe o perioada nedeterminata?

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna fetelor. Intrebarea mea este, unele modele de videochat sa se claseze saptamanal in topul celor mai bune modele de videochat, si reusesc sa se pastreze pe primele pagini ale site-ului fara sa fie detronate niciodata,sunt mereu in preferintele membrilor iar in camera lor de chat sunt mii de membri zilnic iar de avantaj nici nu mai vorbesc reusind sa stranga zilnic atat de multi money. Sa va mai spun de zile proaste nu cred ca exista asa ceva? Care este misterul succesului nedeterminat pe care eu inca nu l-am aflat?

    0
    0
Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Eu cred ca modelele care au asemenea succes si sunt modele de top au reusit sa se realizeze si sa castige atmiratia membrilor in timp si nu peste noapte,cred ca sunt model cu un bagaj de experienta in spate si au reusit sa ajunga in top si sa se mentina prin munca,sacrificiu,determinare. In timp ce inaintezi in acest domeniu incepi sa acumulezi experienta si inveti foarte multe despre acest domeniu de asemenea vei reusi sa fidelizezi membri si sa ajungi in top beneficiind de promovare din partea siteu-lui pentru longevitate constanta ta.

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Eu cred ca modelele care au asemenea succes si sunt modele de top au reusit sa se realizeze si sa castige atmiratia membrilor in timp si nu peste noapte,cred ca sunt model cu un bagaj de experienta in spate si au reusit sa ajunga in top si sa se mentina prin munca,sacrificiu,determinare. In timp ce inaintezi in acest domeniu incepi sa acumulezi experienta si inveti foarte multe despre acest domeniu de asemenea vei reusi sa fidelizezi membri si sa ajungi in top beneficiind de promovare din partea siteu-lui pentru longevitate constanta ta.

    0
    0
Vizualizare 2 răspunsuri - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php