Paranoic în legătură cu zgomotul camerei mele!

Forumuri Suport modele videochat Paranoic în legătură cu zgomotul camerei mele!

Participant
    RO

Bună ziua tuturor!

Sunt nou pe forum și nu știu autentic unde să mă prezint, dar hei… Sunt SnuggieBear și lucrez la Streamate. Și um… da!

Aşadar întrebarea mea este următoarea: mă asigur că oamenii care locuiesc deasupra mea nu mă aud? Mă mut într-un apartament nou în New York pe 1 martie și proprietarul locuiește la două etaje mai sus, iar părinții lui (un cuplu mai în vârstă care par să-l placă) locuiesc întocmai deasupra mea. Sunt tocmai la parter, așa că nu trebuie să-mi fac griji pentru vecinii de alături, tocmai pentru cei care intră pe ușa din față să-și ia corespondența și alte lucruri. Și întocmai și atunci, cred că intrarea în apartamentul meu este în spatele clădirii, dincolo de toate acestea.

Sunt smintit de paranoic că proprietarul sau părinții lui mă vor asculta în timp ce înregistrez! Are vreunul dintre voi o situație similară sau măsuri preventive pe care le luați și care par să funcționeze? Nici măcar nu știu cât de curajos sunt cu real… Gem și vorbesc, dar nu știu deşi este într-adevăr atât de curajos. O să-mi iau ceva timp să-mi izolez fonic studioul cu covoare și perdele și tot, dar nu știu, cred că sunt speriat încât ei nu știu ce fac.

Mulțumesc!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.