Ok, deci cum fac numărătoarea inversă în timp ce modelez fără nuditate?

Forumuri Suport modele videochat Ok, deci cum fac numărătoarea inversă în timp ce modelez fără nuditate?

Participant
    RO

Aşadar, practic, nu vreau să-mi arăt niciodată părțile private în pvt sau în public sau oriunde. Și nu vreau să mă joc cu un sau să mă masturbez, nici măcar nu văd utilitatea în a-mi înfăţişa fundul gol, l-am degradat de atâtea ori pentru mine, este tocmai spongebob, așa că nici nu înțeleg. . Ar trebui să volum înapoi până la ceva ce văd a fi un defect… De parcă aș deţine vergeturi pentru a înrăutăți lucrurile, întocmai nu mă descurc just arătându-mi fundul din față încât este un fund drept. Așa că nici măcar nu-mi știu încă unghiurile și ieri am avut o problemă groaznică încercând să-l arăt fără să-l arăt frontal. În plus, întocmai nu înțeleg deşi nu-mi place să arăt masturbarea, face numărătoare inversă până la alte lucruri după cum , cu alte cuvinte, să expun totul, cu excepția celor mai recente? Am, de deopotrivă, o întrebare că privatul meu nu pare să funcționeze. Este acest lucru normal pentru începători? Sau este computerul meu? Am avut dificultăți tehnice cu camera mea de chat, tocmai că publicul a trebuit să descarce Chrome. Mai există ceva care să ajute cu asta, pe care să-l știe cineva?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.