obțineți/păstrați clienți repetați

Forumuri General Videochat obțineți/păstrați clienți repetați

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    O să-mi împărtășesc părerile despre a fi membru pe site-ul cam. A trecut deja o lună. Și îmi place foarte mult asta. Am o istorie lungă cu cluburi de striptease și mulți prieteni dansatori. Doi erau adevărați prieteni apropiați. Așa că folosesc aceste cunoștințe pentru a-mi da seama ce caut la o fată cu webcam. Și ce să ia în considerare. Nu stiu ce interes de membri tip bacsis/pvt sunt ca mine. Știu că sunt un obișnuit potrivit. Cineva care te va viziona de multe ori în oricare lună. Odată am trecut prin toate și mi-am făcut o idee despre stilul camerei de chat pentru a întâlni oameni. Am început să-mi construiesc lista de favorite. Voi crede că multe modele știu deja acest lucru și lucrează pentru a-l guverna. Dar pentru oricare nu o face. Ai aici. Până azi, în prima mea lună, am cheltuit 1700,89 USD. Am întâlnit multe modele și am petrecut timp în chat. Principalul lucru pe care îl caut este. Întocmai îi place asta? Ar putea neglija aspectul, specializa sau deşi arată sânii. Ea este cea care vorbește cu mine și cu camera. De cele mai multe ori și asta e neuzat și pentru dansatori. Cele fierbinți nu vor lucra asemenea de chinuitor. Sau vă faceți griji pentru cei care cheltuiesc repetat. Se vor strădui mai mult să te preseze sau să te depășească. Și consideraţie o agitație bună. Și înțeleg de ce se pare că ăsta este modul de a câștiga money rapid și de a se deplasa mai dincolo. Și trebuie să te grăbești puțin cu tine. Se alătură spectacolului. Tocmai salvați-l ca instrument. Și nu lăsa să fie tot ceea ce ești. Fetele cărora le place foarte mult să facă asta și înțeleg pentru ce plătește cu real tipul care plătește, vor deţine întotdeauna un venit constant. Este esențial să-l faci pe tip să se simtă ca și îți place cu real de el. Și băieții mai în vârstă ar trebui să înțeleagă că face adaos din a fi potrivit la acest tip de treabă. Și asta le place cel mai mult. Fată fierbinte care este interesată de el. Cu greu aștept să vorbesc cu el din nou. Atât de fericit că te-ai întors în exc cu mine. Nu trebuie să merg just toată ziua. Știi deja ce să faci. Băieții tineri, unii dintre toți băieții vor crede că este autentic. Frate, barmanul fierbinte îmi vrea foarte mult penisul. Vezi cochetează chelnerița cu mine. Același exercițiu și ar trebui să ajungeți cu sfaturi mai mari și să reveniți de multe ori. Și aici este mult mai just. Este mai sigur. Nu trebuie să-i atingi niciodată pe ei sau pe vreunul dintre dansatori in ce perioada vorbești cu băieții care încearcă să alinieze din nou dansurile pe poală înainte de ora scenă. Câteva e-mailuri aleatorii. Câteva fotografii fierbinți și lucruri personale ușoare. Păstrați notițe. La naiba, e un instrument extraordinar de avut. Toți cei care au dat bacșiș ar deţine o notă cu numele lor pe ea. Și multe fete renunța la tipul de interpretare „tocmai un dolar”, ca și acea individ se întoarce și vă bateți joc de cât de mult a dat bacșiș data trecută. Te aștepți să am mai mult de un dolar de data asta. Dar tocmai posibilitatea de a deţine informații despre basculante este o mare problemă. Și băieții vor fi ca și știu că mă iubește. Ea își amintește ultima mea vizită. Fetele care îmi plac. Îmi place să le dau bacșiș că le place timpul de joc. Și cei buni vor fi drăguți. Și deşi ești în privat, încearcă să lucrezi la acel emoţie pe care îl ai atunci in ce perioada crezi că el va repeta. Asigură-te că te-a făcut să-l dorești. Vor stop să fie prieteni buni și vor irosi money cu tine lunar. Am cheltuit 500 USD pe preferatul meu numărul 1 săptămâna trecută. Și aș irosi mai mult deşi aș deţine bugetul pentru asta. Știu că cea mai mare număr de money pe care plănuiesc să o cheltuiesc în oricare lună va fi pentru ea. Și sper că mai aveți zece tipi ca mine. Știu că de cele mai multe ori nu dă bacșiș. Și se pare că mulți dintre acești tipi nu au fost niciodată la un bodegă. Sau pur și simplu nu înțelegi ideea reală că ești aici. Dar capacitatea de a te petrece nu te lasă să faci money sau să nu faci money să-ți conducă camera. Ar trebui să atragă niște cheltuitori constanti. In ce perioada intri într-o cameră și două cuvinte în promoția ta pvt. Realitatea a ceea ce este necesitate pentru a face money se arată. Și prima impresie nu rezista. De deopotrivă, îți intră în cap și îți scade moralul. Este chinuitor să clintiți acest ramă de gândire. Și îl va fixa atunci in ce perioada camera este ocupată și este timpul pentru jocul lui A. Cu cât poți fi mai sincer și mai deschis. Mai multor oameni vor tinde să vină să audă mai multe. Aș se osteni să obțin cât mai multe persoane de contact în căsuța poștală. Și in ce perioada camerele sunt moarte, încep să trimită băieților despre care aveți o impresie bună. Flirtează-i spune-le că te gândeai la timpul fascinant pe care l-ai petrecut în privat și că vrei să faci ceva în afară de ceea ce ai făcut deja. Dar încât au făcut clic, vor să încerce cu el. Și nu contează ce faci. Daca întocmai functioneaza. Încă va fi timp petrecut mai just. Că tocmai stă acolo și lasă să-i intre în cap timpul pe care nu-l câștigă. Nu sunt sigur deşi ceva din toate acestea mă va sprijini. Dar deşi , sper să am câțiva băieți care să jure că este singurul motiv pentru care nu au experimentat să flirteze. Site-ul nu vă permite să oferiți informații personale. Oricum, nu ar trebui să dau peste cap și să încerc să scriu. Nu să scriu în primul rând. Îmi pare foarte rău. Și să sperăm că deţine niște simțuri.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php