O situatie foarte delicata…

Forumuri Suport modele videochat O situatie foarte delicata…

Participant
    RO

De ceva moment, îmi doream să devin o fată cu webcam. Singurul lucru care m-a împiedicat să duc la îndeplinire această dorință este, ați ghicit, părinții mei.
    În prezent locuiesc acasă și nu mi-am putut permite niciodată să trăiesc singură în viitorul apropiat (în prezent nu am loc de treabă). Acolo unde locuiesc are prețuri ridicole de chirie și nu sunt genul de individ care ar fi confortabil să trăiască într-o locuinţă comună.
    În trecut, i-am menționat ideea camerelor mamei mele și a fost întotdeauna o reacție îngrozitoare.
    El va comunica adesea lucruri de genul „Am crezut că ai trecut de stadiul tău imatur și smintit, să faci camerele ar se deplasa înapoi” și, tare, cel mai tampit răspuns primit vreodată a fost „Nu! Nu ai voie să faci asta! Deşi te prind că faci asta, vei fi interzis de pe internet!’ (Apropo, am 22 de ani>.>”)
    M-am gândit să o fac pe tăinuit, noaptea în dormitorul meu, in ce perioada știu că părinții mei dorm. Dar nici măcar nu știu deşi aș putea să cumpăr o cameră web fără ca ea să se enerveze pe mine. Deşi m-ar asculta vorbind, sigur ar intra să investigheze.
    A mai avut cineva o problemă similară? Deşi da, ai trecut peste asta?
    Mulțumesc pentru timpul acordat

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.