O întrebare despre vânzarea de chiloți.

Forumuri Suport modele videochat O întrebare despre vânzarea de chiloți.

Participant
    RO

Așa că mi-am vândut lenjeria pe Ebay (este contrar regulilor și rar își elimină listările, dar este fezabil, mai ales deşi o listezi discret etc.). Am făcut deja mai multe vânzări, dar problema este că bărbații îmi tot cer fotografii și videoclipuri. Știu că aș face mult mai multe vânzări deşi le-aș oferi ceea ce își doresc. Problema este că sunt destul de neatractiv. Nici eu nu-mi imaginez. Am cicatrici groase de autovătămare pe toate brațele inferioare, am sânii lăsați cu vergeturi care sunt strâmbi și depărtați vreunul de ălalalt și am sfarcurile foarte mari și închise la culoare pe pielea palidă, am dinții foarte înghesuiți, am burta lăsată cu o dip și sunt acoperită de vergeturi (de la faptul că am un băieţel și nu-l iau just), am celulită foarte proastă și părțile mele intime sunt dezgustătoare de privit, știi că unele femei sunt mici, îngrijite și drăguțe? Ale mele sunt autentic opusul și arată ca ceva ce ai dobândi de la un măcelar. Este întocmai atât de rău. Nici măcar partenerul meu nu mă vede gol. Nu știu ce să fac in ce perioada acești bărbați îmi cer fotografii și pierd cumpărători. să mă fac să arăt destul de atractiv prin lovirea anumitor ipostaze pe o cameră cu megapixeli scăzuti în lumină slabă și pur și simplu arătând chiloții sub o fustă. Asta fac in ce perioada fac reclamă la lenjerie intimă. Mă aplec și să fac celulita să dispară și să-mi modelez fundul mic, încât este foarte plat. De deopotrivă, port mereu haine în fotografii care dau iluzia unui trup mai potrivit și nu îmi arată fața. Nu mă descurc atât de just pe cât mi-aș tinde. Bărbații cer și videoclipuri și cu siguranță nu le face. Îmi cumpără chiloți, nu știu arăt cu real, le vând o spectru falsă despre mine și cred că își cumpără lenjerie pentru o femeie atrăgătoare, dar nu sunt.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.