Nu refuza ofera o oportunitate membrilor

Forumuri General Videochat Nu refuza ofera o oportunitate membrilor

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna. Un mic sfat pentru modelele de videohat si pentru rezultate foarte bune in aceasta meserie si pentru castiguri garantat mai mari este. Atunci cand purtati un dialog cu un membru este bine sa tineti cont de dorintele lor daca va cere un lucru pe care nu sunteti dispuse sa-l faceti in acel moment cel mai indicat ar fi sa le puteti oferi o oportunitate sau macar o alternativa. Eu niciodata nu refuz un membru intodeauna le pun la dispozitie o alternativa prin care toata lumea sa fie multumita si sa nu aiba nimeni de pierdut

    0
    0
Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Atunci cand un membru insista pe un lucru pe care nu sunt pregatita sa il fac eu le spun Da-mi putin timp pentru a ma gandi si iti voi da un raspuns iar in acel timp ma gandesc la o alternatva de raspuns. Decat sa spui da doar de dragul de a spune acel cuvant sau sa faci ceva ce nu vrei i poti spune Iti multumesc frumos pentru propunere dar momentan nu sunt pregatita,data vitoare cu cea mai mare placere pentru tine. Cu un astfel de refuz dai dovada de politete fata de membru .

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Atunci cand un membru insista pe un lucru pe care nu sunt pregatita sa il fac eu le spun Da-mi putin timp pentru a ma gandi si iti voi da un raspuns iar in acel timp ma gandesc la o alternatva de raspuns. Decat sa spui da tocmai de dragul de a comunica acel cuvant sau sa faci ceva ce nu vrei i poti comunica Iti multumesc falnic pentru propunere dar momentan nu sunt pregatita,data vitoare cu cea mai mare placere pentru tine. Cu un aşa de refuz dai dovada de politete fata de membru .

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Atunci cand un membru insista pe un lucru pe care nu sunt pregatita sa il fac eu le spun Da-mi putin timp pentru a ma gandi si iti voi da un raspuns iar in acel timp ma gandesc la o alternatva de raspuns. Decat sa spui da tocmai de dragul de a comunica acel cuvant sau sa faci ceva ce nu vrei i poti comunica Iti multumesc falnic pentru propunere dar momentan nu sunt pregatita,data vitoare cu cea mai mare placere pentru tine. Cu un aşa de refuz dai dovada de politete fata de membru .

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Atunci cand un membru insista pe un lucru pe care nu sunt pregatita sa il fac eu le spun Da-mi putin timp pentru a ma gandi si iti voi da un raspuns iar in acel timp ma gandesc la o alternatva de raspuns. Decat sa spui da doar de dragul de a spune acel cuvant sau sa faci ceva ce nu vrei i poti spune Iti multumesc frumos pentru propunere dar momentan nu sunt pregatita,data vitoare cu cea mai mare placere pentru tine. Cu un astfel de refuz dai dovada de politete fata de membru .

    0
    0
Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php