Nu fac bani

Forumuri General Videochat Nu fac bani

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Buna! Tocmai m-am înscris la MFC azi vreo trei zile și de atunci jur că am făcut cam 200 de jetoane. Cuminte, nu înțeleg de ce se pare că majoritatea băieților vor să-și bată joc de mine sau să primească chestii gratuite și in ce perioada nu le dau ceea ce vor ei tocmai râd de mine și mă numesc gras sau urât. Am literalmente „dolofan” pe etichetele mele Ştiu că sunt GRAS. De deopotrivă, par să creadă că, încât sunt nou și adolescent, mă trata așa doresc. Nu stiu ce sa fac, vreau tocmai sa ajung la plata minima (20) si după aceea sa imi scot banii din cont si sa uit de toate astea.
    Cuminte, noaptea trecută, nu am putut dormi încât mă durea atât de tare capul încât simt că o să plâng și nu știu să-mi economisesc cei 12 dolari, până azi, am cerut întocmai și un mizerabil de card payoneer și nu vreau. știu să-i explic asta mamei. Am dat-o în drug și știu că probabil că sunt plictisitor, dar încât singurii băieți pe care îi am în camera mea sunt cei grasi sau liberi. Sunt niște tipi drăguți și un tip care mi-a dat un bacșiș cu 200, dar până azi asta a fost un explozie și vreau tocmai să plec. Spectacolul meu nud și nu valorează nici măcar 700? Va rog sa ma ajutati, am facut si un tumblr ca sa ma promovez dar nu am incarcat nimic. Trebuie tocmai să câștig 6 dolari în plus

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php