Nou și în căutare de idei/sugestii.

Forumuri Suport modele videochat Nou și în căutare de idei/sugestii.

Participant
    RO

Ieri am făcut prima show SC. Aproximativ 2.000 de oameni au urmărit, iar majoritatea nu erau utilizatori de simboluri. Am aproximativ zero jetoane, 17 mai autentic. Nu sunt descurajat încât știu că este necesitate de timp pentru a învăța. Nu m-am dezbrăcat, mai mult am glumit, am clipit puțin, m-am jucat puțin, dar nimic prea inteligibil, deoarece am pus multe în meniul de sfaturi și unele lucruri tocmai în meniul privat.
    Aveam un obiectiv de cameră de 500 tk per îmbrăcăminte
    Cred că o adaos a problemei este că mi-am trimis ID-ul brazilian, așa că site-ul m-a enumerat ca fiind situat în Brazilia, așa că majoritatea utilizatorilor erau brazilieni și în solid adaos erau falimentați, așa că încerc să contactez SC pentru a viziona să schimb asta ( Sunt în Canada/SUA).

În afară de asta, nu am toți roboții și chestiile conectate. Care ar fi sfaturi bune pentru a extinde tips-urile? Ce roboți sau mesaje ar trebui să configurez?
    Tips-urile mele sunt prea mari pentru un novice?

Mă gândesc să difuzez pe două site-uri subit, poate CB? Este o idee bună sau tocmai îmi va împărți concentrarea? Trebuie să învăț să fac asta încă

Simțiți-vă liber să ne oferiți idei / sugestii. Apreciez totul

oh, asta am în meniul meu

Meniul
    Ca mine 5tk
    Urmărește copilul 16
    Iubește-mă 33
    Cumpără-mi o pizza (preferata mea!) 400 tk
    Solicitarea cântecului 21
    Ridică-te / Ridică-te 26
    Bliț de 51 de picioare
    Tease cu 551
    Sânii clipesc 101
    Flash 201
    Joc cu 351
    Tachinează fundul 301
    Sfat special 251
    Motivează-mă să continui 1000
    Fii regele meu 699

Privat 45

Gol tot timpul 499
    Degetul la 299
    Păsică aproximativ 699
    Joc de fund 399
    Plug 799
    Joacă-te cu 499
    vib 459
    împreună 750

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.