Nou pentru camere aici! Multe întrebări! Sfaturi apreciate!

Forumuri Suport modele videochat Nou pentru camere aici! Multe întrebări! Sfaturi apreciate!

Participant
    RO

Bună ziua tuturor! Numele meu este Alexa, mă bucur să vă cunosc pe toți. Am 19 ani.

Așa că m-am determinat că vreau să intru în afacerea cu webcam, dar nu fără să obțin sfaturi și răspunsuri de specialitate.

Aşadar prima mea întrebare este; sunt plătite fetele cu webcam? Primim un cec prin poștă (numerar sau cec)? Putem folosi paypal? Sunt îngrijorat încât nu am un cont bancar deschis momentan și locuiesc cu bunica mea total religioasă și nu vreau să afle…

A doua întrebare; Ce cameră ieftină ar trebui să cumpăr de bună însuşire atât audio, cât și vizuală? Sper că ceva ce reţine de la Walmart sau ceva ar fi extraordinar…

Întrebarea 3: Ce site-uri de camere sunt cele mai bune pentru a vă înregistra și care sunt geo-blocate? Există mai multe state în care aș distinge să fiu blocat.

Ummm… Cred că asta sunt toate întrebările mele deocamdată… așa că te rog să le postezi și să mă ajuți.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.