Modelele pe care le-ați obișnuit să vizionați vs ACUM – Diferite?

Forumuri General Videochat Modelele pe care le-ați obișnuit să vizionați vs ACUM – Diferite?

Participant
    RO

Se pare că gustul meu s-a schimbat drastic în ceea ce privește ceea ce mă bucuram pe site-urile de camere (Chaturbate) în comparație cu ceea ce prefer azi. Și sunt **tocmai** acolo de 2 ani.

Cu siguranță nu este că am văzut PREA mult din același model, așa că m-am indiferent. Nu este că femeia face același lucru zi de zi, nici contrariul (prea multă varietate)…

Cred tocmai că, ca individ, am crescut și mi-am dat seama de lucrurile (, fetișice, îndoielnice etc.) care îmi plac și nu îmi plac/ma bucur/iubesc…

Ti s-a schimbat mult gustul? Știi de ce? Poate pentru tine este încât te-ai uitat prea mult la ele și te-ai indiferent. Pentru unii dintre ei cred că se datorează faptului că am început să-i văd mai mult și să le cunosc mai mult personalitățile și mi-au cam displacut (ceea ce e just tare).

Această întrebare se adresează tuturor, deoarece știu că voi modelele vă uitați și la alte modele.
    Foarte interesat să aud/citesc părerile tale despre asta, deoarece nu fi singurul.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.