Modele, cum găsești alte modele cu care să lucrezi?

Forumuri Suport modele videochat Modele, cum găsești alte modele cu care să lucrezi?

Participant
    RO

găsesc modelele pe alții cu care să colaboreze și cât de de multe ori funcționează sistemul? Nu am colaborat niciodată, dar m-am gândit recent la asta și sună a distractiv. Desi am cateva intrebari, nu vreau ca celalalt model sa profite sau sa ma fure.
    1. sunteți de învoială cu prețurile video sau câștigurile/redevențele? Împărțiți veniturile din conținutul creat împreună sau păstrați tocmai ceea ce câștigați din propriul dvs. marketing? se decide acest lucru în mod normal?
    2. Deşi voi doi vindeți aceleași videoclipuri din colaborare, iar vreunul îl vinde peste ălalalt și comunica că celelalte modele nu fac avantaj, atunci ce?
    3. Ce se întâmplă deşi ălalalt model decide să schimbe prețul videoclipurilor drastic mai mic, aşa încât toată lumea să cumpere de la tine?
    4. decideți unde va deţine loc filmările, etc, costurile și prețurile pentru realizarea videoclipurilor etc?

Practic, totul mi se pare atât de încurcat încât am necesitate tocmai de o idee generală despre funcționează acest lucru înainte de a decide care este favorabil pentru mine. Mulțumiri

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.