Modele care încep cu conținut de vânzare VS Modele care nu

Forumuri Suport modele videochat Modele care încep cu conținut de vânzare VS Modele care nu

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Sunt puțin extravagant ce credeți.

    Modele: a deţine conținut (videoclipuri/fotografii) punct de vânzare atunci in ce perioada ați început prima dată cu camera web/zilele timpurii cu camera web v-a ajutat să atrageți clienți repetați și/sau mai multe venituri? V-a ajutat să vă creșteți scorul camerei?

    Membrii: Ați distinge să puteți dobândi conținut de la un model, întocmai deşi ea este cu greu la început?

    Eu personal: Îmi place in ce perioada un model are conținut de vânzare. Mai ales in ce perioada începi, cred că este o ocazie bună de a oferi câteva sfaturi mai importante. Deşi îmi place foarte mult modelul, mă simt destul de fericit in ce perioada intru pe profilul ei și văd videoclipuri sau galerii private de vânzare. Am observat că rar membrii nu vor să aștepte numărătoarea inversă și preferă să trimită jetoanele pentru un videoclip.

    Care sunt gandurile tale? Contribuțiile tuturor modelelor și membrilor sunt binevenite 😀

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php