Model MFC: CUM IMI OBȚI DIN NOU CAMERA POPPIN?

Forumuri Suport modele videochat Model MFC: CUM IMI OBȚI DIN NOU CAMERA POPPIN?

Participant
    RO

Salutare tuturor. Am lectură multe postări pe acest forum și întocmai m-a ajutat foarte mult. Mi-am crescut CS de la 250 la 1000 într-o perioadă de două săptămâni, așa că m-am descurcat extraordinar. Nu sunt sigur care a fost autentic schimbarea, dar azi, dintr-o dată, am trecut de la 60+ de persoane în camera mea la maximum 5-10 și aproximativ fără sfaturi. Nu sunt sigur ce să fac sau să dominem oamenii. Sunt tocmai eu sau este perioada anului? Mi-e chinuitor încât nu știu ce a cauzat asta. Aș evalua orice sfat sau indicaţie. (Și tbh, deşi vreun model dorește să filmeze pentru prietenie, sunt super drăguț și vreau prieteni model) Îmi țin obiectivele la un cotă scăzut și încerc să-mi fac show-ul interesant vizual din fereastra pop-up. Am lumini de schimbare a culorii, un inel strălucitor și o cameră bună de streaming. M-am ferit de hainele negre și întocmai am experimentat să-mi încep spectacolul goală. Am jocuri și tombole și, sincer, am făcut un jurnal și am cercetat de ceva moment din provoca cât de rapid mi-a scăzut scorul camerei. L-am experimentat întocmai și la ore diferite, dar am cea mai mare activitate in ce perioada continui în jurul orei 5 dimineața. M. Ceva idei? Este încet în această perioadă a anului? (Înregistrez nu atât de reușit din circa septembrie)

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.