model de înșelătorie mfc

Forumuri General Videochat model de înșelătorie mfc

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Simt nevoia să îi avertizez pe alții despre un model pe MFC: Rebekah_1 https://profiles.myfreecams.com/Rebekah_1

    Am plătit pentru un videoclip personalizat pe care mi-a spus să îl fac în 2-3 zile. 16 zile mai târziu cu multe scuze (era bolnavă, s-a dus la spital, i-a trimis videoclipul unui membru greșit etc…) nu am primit nimic și am fost interzis din camera ei încât am întrebat de ce nu l-am trimis . . Am contactat MFC și mi-au spus: „Ca o curtoazie unică, v-am returnat token-urile în contul dvs. În continuare, vă rugăm să rețineți că nu oferim asistență pentru ofertele pentru conținut în afara site-ului. Deşi doriți ca un model să facă ceva , vă rugăm să păstrați-l privat.”

    Așadar, cred că ăsta este tocmai un risc, dar problema mea este că acest presupus „model” este încă pe MFC publicând videoclipuri personalizate și îi permit să continue să facă asta. Nu înțeleg, alte site-uri de camere sunt atât de umbrite? Deşi fac o altă combinaţie ca aceasta cu un alt model, îmi spun că trebuie să fac afacerea în privat? Și deşi nu, de ce le permit modelelor să facă oferte „offsite” pe site-ul lor?…

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php