Model care vrea să facă adaos dintr-un real ca partener?

Forumuri Suport modele videochat Model care vrea să facă adaos dintr-un real ca partener?

Participant
    RO

Salutare tuturor, prima mea postare, sper ca nu incalc nicio regula si sunt in threadul favorabil.

Creez un nou (vreunul autentic), postul este în Insulele Canare, conform legislației spaniole.
    Garsoniera va fi o vilă superbă cu havuz, am ales Insulele Canare încât ne dorim să ne concentrăm pe crearea multor conținut pentru rețelele de socializare (instagram, onlyfans), oferind modelelor care ni se alătură, un management întreg și o opțiune pentru viitor (vrei să continui? cu camera? vrei să te concentrezi pe insta? tocmai fani?)

Momentan am parteneri, dar eu sunt cel care face treaba de bază, eu voi fi cel care face fotografii, videoclipuri, management social etc.

Ne dorim să fim diferiți de alte studii și, de fapt, să ajutăm fetele să-și atingă maximul în mai puțin timp, să le oferim o viață mai bună și, cel mai deosebit, să le oferim de ales.

În primul rând sunt fotograf și producător video, am văzut camere de in ce perioada a apărut MFC și știu multe… dar clar nu totul.

Ar fi falnic să am o fată care să mă ajute, să ajute fetele și să câștige money împreună. dar azi nu am conexiuni.

aşadar mă întrebam deşi cineva ar fi cu real interesat sau este o idee stupidă?
    caut o aşa de fată?

De deopotrivă, plănuiesc să folosesc chaturbate pentru token și streamate pentru premium, permitem și fete de acasă, sau deşi vrei să fii puțin mai independentă poți închiria un loc lângă noi.
    dar sunt îngrijorat de toate firele interzise din secțiunea chaturbate sau tocmai mă gândesc prea mult?

Mulțumesc

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.