mica mea creatie

Forumuri General Videochat mica mea creatie

Participant
    RO

Datorită sfaturilor bune de la membrii acestui forum, am decis să nu merg pe calea creării unui site de camere pentru camsite ca intențiile mele inițiale. Aşadar, pentru a-mi ține prietenii de la ACF la uzual cu ceea ce am făcut în ultimele luni, iată. Am fost cu real vrăjit de dezvoltarea unui soi de platformă de streaming live. Aşadar aceasta este încercarea mea de a începe cu mici. Tocmai am lansat serverul azi două nopți, așa că, clar, nu există încă streameri sau telespectatori, dar ăsta este rodul muncii mele. În acest moment, oferim posibilitatea de a vă transmite concomitent fluxurile folosind un codificator după cum OBS. Lucrez la un modul de creare a scenei care vă va permite să adăugați suprapuneri, statistici dinamice în fluxul dvs., fluxuri multiple în formate de ecran divizat, toate acestea vor veni într-o săptămână sau două. În acest moment, tocmai direcționează și vă permite să vizionați videoclipuri. Vă rugăm să mă susțineți și să înregistrați un cont pe site-ul meu, după aceea trimiteți-mi numele dvs. afișat ca să completa o emblemă specială de amic la profilul dvs. (in ce perioada este întreg).

Aruncă o privire, https://jiggles.tv

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.