Mi-am stricat prima săptămână de ajutor!!

Forumuri Suport modele videochat Mi-am stricat prima săptămână de ajutor!!

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Scuzați-mă engleză, sunt din ^^

    salut modele, sper că mă puteți sprijini, sunt total îngrijorat de asta, sunt o fată nouă în camerele mele gratuite, așa că prima zi am făcut streaming
    Mi-au fascinant mulți telespectatori! dar după aceea nu am stiut ce sa fac, dar am primit sfaturi. Ok, a doua zi au fost din nou o mulțime de oameni în camera mea! Nu știam ce să fac, nu m-am dezbrăcat așa că la vremea aceea nu știam ce să fac deşi să dansez sau să cânt sau tocmai să vorbesc așa că m-am prospat a doua zi și după aceea a treia zi am făcut-o. nu difuzez încât am avut gripă. .

    După aceea, în următoarele 2 zile, am știut autentic ce să fac. Am început să dansez într-o ținută și am primit o mulțime de sfaturi și în privat suficient de mult și în grupare, dar totul s-a întâmplat în circa 3 ore încât erau cam 10 sau 15 persoane în camera mea.
    așa că astăzi a fost din nou just, dar am primit cam 750 de sfaturi în 4 ore, cred că sunt drăguță, dar mi-am încurcat primele 4 zile încât nu știam ce să fac.
    Azi stiu ce sa fac!! și cred că voi primi o mulțime de sfaturi încât dansez din omilie și am mereu tone de energie și mereu zâmbesc și vorbesc engleza mai just decât scriu haha ​​​​și fericit, dar azi am cam 10 sau 15 persoane în camera mea nu mai!!!!

    Ce ar trebui să fac ca să am mai mulți oameni în camera mea?
    Azi că mi-am stricat prima săptămână, crezi că săptămâna viitoare nu voi mai deţine oameni?
    pentru ca atunci cand nu mai apare ca model nou imi este teama ca va deveni ca 5 persoane sau cel mult 10 ce sa fac?

    Mulțumesc foarte mult

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php