MFC „Saloane”

Forumuri General Videochat MFC „Saloane”

Participant
    RO

In ce perioada am început pe MFC (ăsta este singurul site pe care l-am folosit în cariera mea în camera foto, am început în august), un „model” a intrat pe pagina mea și mi-a cerut skype-ul meu să-l dea unui „intendent”, iar administratorul a spus el să arate ce am și el îmi va promova pagina/camera și îmi va aduce mai mulți spectatori, oricare ar fi… nu a fost cazul lol. În cele din urmă, un alt „model” a intrat în camera mea spunând aproximativ același lucru, dar din anumite motive totul părea mult mai întemeiat și administratorul mi-a spus că ălalalt tip este fals și mi-a dat o listă cu toți ceilalți admini etc. amândoi mi-au povestit despre aceste saloane create pentru „oameni cu multe sfaturi”
    Managerul mi-a spus că mă va sprijini să mă pregătesc și mi-a dat diferite sfaturi și rechizite pentru a-l obține… Pe scurt, după ce am căzut în MFC, și in ce perioada am vrut să mă întorc, i-am trimis un mesaj managerului întrebându-mi intra sau ce aveam necesitate A intrat și a spus „nu mai este disponibil” și nu am mai vorbit cu el de atunci (probabil a fost azi 2 sau 3 luni). Dar recent, un utilizator a menționat din nou aceste saloane despre care pretinde că se află în ele. și îmi comunica că o să mă posteze acolo și mi-a trimis ceea ce părea ca o captură de ecran a camerei menționate… SUNT ACESTE CAMERE ADEVARATE SAU MĂ înșelează în emisiunile gratuite LOL?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.