Metode de epilare eficiente pentru modele de videochat?

Forumuri General Videochat Metode de epilare eficiente pentru modele de videochat?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Buna fetelor. Doriti sa impartasiti micile voastre secrete feminine? Ce procedeu de epilare eficient si de durata folositi pentru a va intretine pielea fina si neteda pentru mai mult timp? Eu folosec epilatorul este foarte usor de folosit nu produce dureri insuportabile iar urmatoarea epilare se face la doaua- trei saptamani. Poate i-mi dati cateva mici sfaturi pentru o epilare mai rapida si naturala ar fi ce de zahar sau ceva de genul. A incercat cineva epilarea cu zahar?

Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Buna. De foarte putin timp folosesc Philips IPL pe care il recomand cu incredere tuturor persoanelor care vor o epilare definitiva si deloc dureroasa nu este recomandat persoanelor cu pielea foarte inchisa la culoare sau persoanelor cu anumite probleme de piele. Se recomanda utilizarea o data la doua saptamani in primele doua luni iar apoi sedinte pentru intretinere. Efectul se va vedea dupa a doua utilizare. Eu inainte foloseam epilarea cu ceara dar nu eram foarte incantata pentru ca i-mi ramaneau fire de par sub piele.

Adela
    Participant
    none

Buna. De foarte putin timp folosesc Philips IPL pe care il recomand cu incredere tuturor persoanelor care vor o epilare definitiva si deloc dureroasa nu este recomandat persoanelor cu pielea foarte inchisa la culoare sau persoanelor cu anumite probleme de piele. Se recomanda utilizarea o data la doua saptamani in primele doua luni iar apoi sedinte pentru intretinere. Efectul se va vedea dupa a doua utilizare. Eu inainte foloseam epilarea cu ceara dar nu eram foarte incantata pentru ca i-mi ramaneau fire de par sub piele.

Adela
    Participant
    none

Buna. De foarte putin timp folosesc Philips IPL pe care il recomand cu incredere tuturor persoanelor care vor o epilare definitiva si dureroasa nu este recomandat persoanelor cu pielea foarte inchisa la culoare sau persoanelor cu anumite probleme de piele. Se recomanda utilizarea o data la doua saptamani in primele doua luni iar după aceea sedinte pentru intretinere. Efectul se va viziona dupa a doua întrebuinţare. Eu inainte foloseam epilarea cu ceara dar nu eram foarte incantata pentru ca i-mi ramaneau fire de par sub piele.

Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.