Membrii?

Forumuri Suport modele videochat Membrii?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Așa că întreabă-le pe doamne, am lectură articole despre diferite tipuri de membri cerșetori care spun să vedem sânii ăia, dar să nu dai bacșiș, iar trolul este tipul care intră în cameră și îi comunica unui model că ești urat pe care îl cauți un motivare pentru a absolvi timpul (prunc rănit înăuntru trist) după aceea tokens consecvent care este acolo și pentru model și moral, după aceea bacșișul mare, dar nu se implică niciodată în discuție. Îmi dau seama că mulți membri vin aici în căutarea unui soi de atenție, dar l-am auzit și pe tipul care dă bacșișuri uuum semi decente și conturează lucruri gratuite de la model, comportându-se de parcă ar fi atât de dulce, ar putea întocmai să facă ceva? Și în ceea ce mă privește, da, am venit și eu aici să discut, am cunoscut o mulțime de oameni cu real buni, am văzut o mulțime de troli și am auzit niște povești proaste despre sfaturi mari. Nu vreau să etichetez pe nimeni, dar aș tinde feedback. La multi ani de ziua indragostitilor doamnelor

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php