Membrii care se comportă rău

Forumuri Suport modele videochat Membrii care se comportă rău

Participant
    RO

Văzând modelarea camerei implică un stabilit cotă de slujbă pentru clienți, cei dintre noi care am lucrat într-un climat de servicii pentru clienți înțelegem poate fi dezastruos rar. Așadar, aș tinde să știu câteva din poveștile membrilor care s-au comportat ca niște idioți și imbecili; indiferent deşi sunt nepoliticoși, lipsiți de consideraţie, neplăcuți, neconsiderați, nerezonabili, aroganți etc. Pentru modele, aceasta este o oportunitate de a se elibera deşi simt nevoia.

Un exemplu pe care mi-l amintesc:

Un membru a întrebat un model deşi vrea să-și vadă penisul în fața camerei, la care modelul a răspuns cu „50 tkns to see the cameras”. Membrul a părut puțin surprins de răspuns și a experimentat să-și negocieze calea de a nu plăti, cu ceva de genul: „Penisul meu are 10 inci. Crede-mă, o să-ți pară rău că nu l-ai văzut. Haide, niciodată. seamănă cu tine”. Văzut bla bla bla.” După câteva încercări eșuate de negociere, frustrarea a pricopsit membrul și a început o tiradă spunând: „F*CK YOU THEN YOU FOOL B*TCH! ORUM NU ESTI TOTUL ASTA!” (și mai multă verbiaj).

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.