Manyvids: Rambursare Skype

Forumuri Suport modele videochat Manyvids: Rambursare Skype

Participant
    RO

Tocmai am primit un de la manyvids care comunica că contul meu a primit o rambursare de 30 USD de la cineva care a achiziționat o sesiune Skype cu mine. Am experimentat de mai multe ori să programez sesiunea Skype. Atât pe MV, cât și pe Twitter, deși NU am vrut să trimit mesaje în afara MV. Ultima dată, membrul a spus că a adormit înainte de sesiunea noastră. El a mai spus că mi-a trimis o solicitare de prietenie pe Skype, dar nu am primit-o niciodată. Îți postez mesajul spunând că ai adormit.

Întrebarea mea este, există vreo modalitate de a finaliza sesiunea Skype și de a primi cei 30 USD nerambursați? Deşi suntem de învoială cu o dată/oră programată și membrul nu apare (adoarme etc.), trebuie să încerc în mod constant să reprogramez? Întocmai deşi tot ce vrei este mai multă atenție MV pe Twitter și Skype?

După aceasta, voi elimina caracteristica Skype din profilul meu MV, deoarece nu vă oferă posibilitatea de a primi sau respinge membrul care o achiziționează.

Editați pentru a completa: Am contactat MV cu toate cele de mai sus și aștept un răspuns.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.