Make-up potrivit fetelor pentru videochat?

Forumuri General Videochat Make-up potrivit fetelor pentru videochat?

  • Post
    Eliza
    Participant
    none

    Buna fetelor am o mare curiozitate. Voi ce fel de machiaj folositi atunci cand intrati online pentru a arata bine pe camera? Eu i-mi schimb machiajul pe fiecare zi,nu vin niciodata doau zile la rand cu acelas machiaj incerc ca de fiecare data sa ma machiez altfel si sa arat foarte diferit de fiecare data. Si va rog sa tineti cont de un sfat in materie de machiaj nu folositi niciodata sclipici la ochii sau buze pentru ca,va arata foarte urat pe camera. Machiajul pe care il puteti folosi cu incredere va trebui sa fie MAT foarte colorat si in culori nud.

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Cand vine vorba de make-up eu folosesc intodeauna doar culori mate pentru realizarea unui machiaj perfect,machiajul mat iti scoate mult mai bine in evidenta trasaturile fetei fata de cel sidefat. Inainte de realizarea unui machiaj impecabilva trebui sa urmati cativa pasi foarte simpli demacherea,tonifierea,hidratarea pieli.1Fondul de ten,inainte de aplicarea fondului de ten va trebui sa folosesti o baza iar apoi poti aplica fondul de ten cu un buretel sa o pesula iar la final o pudra matifianta care va da tenului tau un aspect mat.2 Machiajul ochilor va trebui realizat in culori calde cum ar fi bej,roz,maro sau culori metalice.3 Rujul pentru buze de preferat ar fi un ruj rosu aprins mat. Acesta este tipul de make-up pe care eu il folosesc si cu,care atrag toate privirile

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Cand vine vorba de make-up eu folosesc intodeauna doar culori mate pentru realizarea unui machiaj perfect,machiajul mat iti scoate mult mai bine in evidenta trasaturile fetei fata de cel sidefat. Inainte de realizarea unui machiaj impecabilva trebui sa urmati cativa pasi foarte simpli demacherea,tonifierea,hidratarea pieli.1Fondul de ten,inainte de aplicarea fondului de ten va trebui sa folosesti o baza iar apoi poti aplica fondul de ten cu un buretel sa o pesula iar la final o pudra matifianta care va da tenului tau un aspect mat.2 Machiajul ochilor va trebui realizat in culori calde cum ar fi bej,roz,maro sau culori metalice.3 Rujul pentru buze de preferat ar fi un ruj rosu aprins mat. Acesta este tipul de make-up pe care eu il folosesc si cu,care atrag toate privirile

    0
    0
    Adela
    Participant
    none

    Buna. Cand vine vorba de make-up eu folosesc intodeauna doar culori mate pentru realizarea unui machiaj perfect,machiajul mat iti scoate mult mai bine in evidenta trasaturile fetei fata de cel sidefat. Inainte de realizarea unui machiaj impecabilva trebui sa urmati cativa pasi foarte simpli demacherea,tonifierea,hidratarea pieli.1Fondul de ten,inainte de aplicarea fondului de ten va trebui sa folosesti o baza iar apoi poti aplica fondul de ten cu un buretel sa o pesula iar la final o pudra matifianta care va da tenului tau un aspect mat.2 Machiajul ochilor va trebui realizat in culori calde cum ar fi bej,roz,maro sau culori metalice.3 Rujul pentru buze de preferat ar fi un ruj rosu aprins mat. Acesta este tipul de make-up pe care eu il folosesc si cu,care atrag toate privirile

    0
    0
Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php