M-am indragostit de un model si am nevoie de un sfat

Forumuri Suport modele videochat M-am indragostit de un model si am nevoie de un sfat

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Bună, aceasta va fi o postare lungă, așa că suportați-mă. Sunt destul de supusă și am o mulțime de fetișuri pe care nu le-am experimentat niciodată în afară de online și m-am gândit să programez o vizită la un profesionist, dar nu am făcut-o încă. Cu circa 2 luni în urmă, am întâlnit o fată cu webcam prin intermediul site-ului ei personal și am cumpărat de la ea o show cam. I-am spus despre fetișurile mele și ea locuiește la tocmai o oră distanță și i-am menționat că se gândește să stăpânească RT. I-am spus că sunt foarte interesat și, după câteva săptămâni de mesaje, am rezolvat ceva și ne-am reunit pentru o „ședință”. Era destul de nervoasă să mă întâlnească și și-a adus o prietenă care locuiește în zona mea pe care se întâmplă să o cunosc personal (da, a fost foarte incomod pentru mine in ce perioada i-am văzut mergând către mine împreună). Nu ne-am despărțit sau așa ceva, tocmai ne-am întâlnit la un club și am petrecut câteva ore, dar ne-am distrat și am continuat să trimitem mesaje după consultare. Nu am văzut-o timp de circa 2 săptămâni după întâlnirea noastră inițială, dar azi am stat cu ea în oricare weekend de atunci și de fapt am împărțit camere de hotel și am petrecut zile rotunji împreună (nu ne-am conectat sau altceva). Azi câteva săptămâni, ea m-a întrebat (in ce perioada eram cu real ameţit) ce vreau și de ce sunt aici, i-am spus că îmi place foarte mult de ea și vreau să fiu cu ea, dar m-a refuzat spunând că nu știu cu real. ea și noi ar trebui să fim prieteni deocamdată, dar ea nu m-a refuzat în mod deliberat și a spus că în curând ar putea fi punct să se stabilească și că îi place să petreacă timpul cu mine. Clar, ea știe despre tendințele mele de supunere, deoarece așa ne-am cunoscut și după acel weekend a început să mă numească sclava ei și cred că acolo suntem azi, eu fiind sclavul ei. Plătesc totul in ce perioada suntem împreună și recent a început să-mi ceară să-i aduc cadouri de oricare dată in ce perioada ne întâlnim. Îmi place foarte mult această fată, dar încep să nu scăpa de sentimentul că sunt tocmai înșelat încât ea știe despre aceste tendințe de supunere pe care le am și ce simt pentru ea, ceea ce împreună înseamnă că o fac destul de mult. tot ceea ce. ea vrea. Am necesitate de niște sfaturi despre să procedez, până la urmă știu că nimeni de aici nu-mi poate comunica vă simțiți cu real, dar deşi este probabil mi-ar plăcea să primesc câteva feedback despre situația mea atât de la modele, cât și de la clienți. Îmi place să fac lucruri pentru ea și a fi sclava ei este mai mult sau mai puțin ceea ce mi-am dorit dintotdeauna, dar azi că o am îmi dau seama că ceea ce îmi doresc cu real este o relație cu o femeie dominantă și responsabilă și nu tocmai să fiu o fată. prunc usturător care face ce vrea fără să primească nimic în schimb, atât din punct de vedere emoțional, cât și intim. M-am gândit că ar trebui să nu o mai văd, dar urăsc gândul să fiu fără ea și sunt dispus să aștept deşi vorbește cuminte. Continui să-mi cer scuze de ce nu va fi cu mine, de parcă felul în care ne-am întâlnit a fost puțin dubios, așa că trebuie să-i demonstrez că mă voi demonstra mai mult decât aș face-o deşi aș fi întâlnit-o în mod normal, dar încep să fac. cred ca eu. Sunt atât de îndrăgostit de ea încât voi descoperi o scuză pentru tot ceea ce face și comunica ea și glumesc. Știu că această postare este puțin confuză și peste tot, așa că mulțumesc tuturor celor care citesc asta și mi-ar plăcea să aud orice sfat pe care mi-l puteți oferi.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php