LiveJasmin și plăți către Canada?

Forumuri Suport modele videochat LiveJasmin și plăți către Canada?

Participant
    RO

Locuiesc în Canada, am suferit de mult timp încercând să găsesc o modalitate de a obține money de la LiveJasmin. Folosesc site-ul tocmai ocazional. Câștig tocmai circa 100 de dolari pe lună și nu am fost plătit de in ce perioada au încetat să trimită cecuri pe hârtie în Canada. Nu mă înregistra la Webmoney sau Epayservice încât nu am telefon mobil sau pașaport. Paxum pare a fi cea mai scumpă opțiune. Firstchoicepay a fost un coșmar, foarte chinuitor să obțin informații de la ei și adesea in ce perioada o fac, constat că intră în conflict cu alte informații pe care mi le-au furnizat, mai ales în conflict cu informațiile pe care LiveJasmin le oferă. Cred că LiveJasmin face în mod deliberat opțiunile de plată să arate mult mai just decât sunt. Sunt atât de multe impozite și dificultăți care nu sunt menționate. Se pare că FirstChoicePay Mastercard este cea mai bună dintre toate opțiunile oribile disponibile, dar cu asta aș plăti cel puțin 130 USD în impozite deşi retrag în oricare lună. Prin urmare, pierd 10% sau mai mult din câștigurile mele, ceea ce înseamnă că câștigurile mele totale ajung să fie de 15% din LiveJasmin. Acest lucru mă enervează atât de mult încât am întrebat întocmai deşi LiveJasmin poate rambursa câștigurile mele tuturor membrilor, deoarece simt că ei și eu am fost induși în eroare.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.