Literal, nu a făcut bani cu camerele foto, ca în 0 jetoane

Forumuri General Videochat Literal, nu a făcut bani cu camerele foto, ca în 0 jetoane

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Cu tot respectul… gresesc??? Literal, NU am făcut jetoane la MFC toată prima zi. Scorul meu scade mai rapid decât aceste temperaturi de afară întocmai azi, care au trecut de la un val de temperatură la un val de frig în ultima zi sau cam asa ceva. Sunt întristat încât tocmai am cheltuit 300 de dolari pe un computer nou, din moment ce ălalalt nici nu mai funcționa și sunt stricat așa este. Este destul de violent că am fost tăiat din trei locuri de treabă diferite, da, trei locuri de treabă diferite, în ultimul an încât „nu mă potriveam”. Azi, se pare, nici eu nu sunt favorabil pentru a fi online? Am crezut că este o fată drăguță și se pare că asta îmi spun toți „escrocii” de la MFC, dar literalmente nici un singur token, nici măcar 1. FOARTE enervant. După aceea am lectură fire de pe acest site și altele asemănătoare în care fetele se plâng că „nu fac money”, anume 600 de jetoane într-o tură, sau 150 USD webcam făcute după 6 ore, ceea ce este destul de rău, dar nimeni nu a observat. s-a plâns că câștigă. 0 jetoane. În plus, toți acești oameni intervin cu sfaturi nesolicitate că sunt „înșelat”. Um, nu mi-am dat jos haine, flash, skype, etc, dar se pare că sunt încă tipat ca un pushover, greeeeaaaaaatttt. Deşi este necesar, voi încărca câteva poze, cred ca să puteți judeca deşi sunt suficient de drăguță pentru cameră. Umilitor, da, expunându-mi în esență fața ca fata 0token, dar sunt deja suficient de umilită în public cu toată chestia cu camera și non-camera, așa că bănuiesc că nu fi mai umilită decât sunt deja. *aerisirea la sfârşit*

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php