L-ai da cu piciorul pe tipul ăsta sau l-ai ignora?

Forumuri General Videochat L-ai da cu piciorul pe tipul ăsta sau l-ai ignora?

Participant
    RO

Ăsta este un scenariu foarte simplu, dar un model pe care îl vizitez are un tip care stă în camera ei literalmente din momentul în care se conectează până în momentul în care pleacă.
    Ea nu este într-un și nu este cineva pe care îl cunosc. Ea nu a avut niciodată nicio interacțiune cu acest tip, el nu i-a dat bacșiș și nu a dus-o niciodată la o show privată. Nu i-a spus niciodată un cuvânt în public, nici în PM.

Sunt tocmai eu sau vi se pare suspect? Poate tocmai încât știu că roboții înregistrează și oamenii reali înregistrează spectacole, dar îți absolvi prin minte că probabil că ăsta este ceva ce face el?

Din punct de vedere tehnic, nu ai făcut nimic „brutal” despre care știe modelul, dar nu faci nimic „just” (vorb, bacșiș etc.).

Am întrebat-o azi și ea comunica că o vizitează de cel puțin 2 ani. Aşadar, deşi faci asta timp de 2 ani în oricare zi, e aproximativ bizar și suspect, nu?
    Poate e creierul meu paranoic, nu sunt sigur, de aceea vin să cer păreri.

Și ai da cu piciorul/interzice persoana sau ai lăsa-o în linişte? Nu coopera în niciun soi la asta.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.