jetoane chaturbate?

Forumuri General Videochat jetoane chaturbate?

Participant
    RO

Bună ziua tuturor,

Am făcut prima mea cameră astăzi. Tocmai un non-nud, purtați un soi de discuție timp de circa 45 de minute. Vreunul dintre băieții care a intrat mi-a dat un bacșiș de 70 de jetoane și mi-a cerut să rămân privat cu el. Am refuzat amabil și am râs spunând că într-adevăr nu am prea mult timp și nu am putut decât din fericire data viitoare. Am avut o conversație bună cu vreunul dintre băieții care părea să mă placă și care era foarte vorbăreț. Dar ălalalt tip a continuat să intre, cred că acest lucru este destul de obișnuit, a dat alte 70 de jetoane și a experimentat să mă pună într-o conversație privată cu oferta de 15.000 de jetoane. Ceea ce s-a simțit puțin înșelător. Și oricât de mult am spus nu azi și fiind foarte amabil, a tot insistat. Oricum, spectacolul se termină și m-am dus să verific jetoanele (rețineți că ăsta a fost primul meu spectacol și acestea sunt primele jetoane pe care le-am primit vreodată) și nu erau acolo. soldul meu este încă zero jetoane.

Poate cineva să facă lumină în acest substrat pentru un novice masiv? Ce îmi lipsește aici?

Mulțumesc!!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.