ITS, stigmatizare și camming

Forumuri Suport modele videochat ITS, stigmatizare și camming

Participant
    RO

Recent am descoperit ca am si sunt destul de devastata.

Am avut un focar primar destul de brutal și nu am mai fost în fața camerei de mai just de o săptămână, încât îmi este rușine arată și aproximativ întotdeauna folosesc nuditatea în emisiunile mele. Știu că acest lucru va dispărea în curând și probabil că nu-mi va da niciodată probleme medicale și că marea majoritate a oamenilor sunt diagnosticați cu sau sunt purtători inactivi. Herpesul ar trebui văzut pentru ceea ce este: normal, relativ benign și ceva pe care oricare intră în contact cu pielea altor persoane îl poate obține. Dar nu este. Pare ceva ce au tocmai curvele dezgustătoare și, ca cineva care trebuie deja de a face cu stigmatizarea curvelor, sunt foarte îngrijorat de modul în care oamenii mă vor înțelege de azi înainte. Bănuiesc că am vrut să aduc aceste sentimente aici încât știu că este o comunitate pozitivă și mi-ar plăcea puțină liniște. Pentru alte persoane care au/au avut o ITS și nu se deranjează să împărtășească, aș fi, de deopotrivă, interesat să știu le-a lezat viața și experiențele cu munca . Mulțumesc.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.