Îți place / preferi / vrei ca un model să te întâmpine in ce perioada intri în camera ei?

Forumuri General Videochat Îți place / preferi / vrei ca un model să te întâmpine in ce perioada intri în camera ei?

Participant
    RO

Știu că Chaturbate vă încurajează să salutați toți utilizatorii care intră în camera dvs., în special numele culorilor, iar acest lucru este literalmente imediat ce intră în cameră.
    Azi, personal, nu îmi place întotdeauna să fiu întâmpinat și poate fi din diferite motive.

Așa că sunt extravagant de membri: preferați in ce perioada un model comunica „bună ziua [name]„În special pentru tine, indiferent deşi o scriu sau o spun?
    Preferi ca tocmai anumite modele să o facă (cele pentru care ești un mare obișnuit, de pildă)?

Modele, ce parere aveti despre asta? Ce gasesti in public? Ce preferi ca model sa faci cu baietii? Încercați mereu să le primiți potrivit venit și să menționați nume, sau o faceți tocmai obișnuiților/sfaturilor, sau este din punctul dumneavoastră de vedere?
    Bănuiesc că ar reliefa și în funcție de platformă? Alte platforme spun „utilizatorul a intrat în cameră” și „utilizatorul a părăsit camera” pe alte platforme? O face pentru CB și întocmai o arată pentru moderatori (de ce? Habar n-am).

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.